| CorinaEm a întrebat:

Referitor la intrebarea precedenta :v-am spus ca urma sa raman singura cu Brandon, iubitul negru al surorii mele. Ei bine inevitabilul s-a intamplat. A fost atat de tandru, dar in acelasi timp si salbatic.Am pierdut notiunea timpului si ne-am trezit cu toata familia peste noi in camera.Acum sora mea e foarte suparata pe mine, nu stiu ce sa fac Brandon ma pune sa aleg intre el si ea. Ce sa fac?

14 răspunsuri:
| kyGirL a răspuns:

Hmmm ce sa faci ce sa faci...
Sa ii spui lu sorata ca ai fost beata si ca nu ai sti ce s-a intamplat si sa te inpaci cu ea...Nu vad ce mai vrei de la el...

| Rebecca009 a răspuns:

Fatho! Nu esti normala, iti tradezi si propria sora pentru o p.a neagra. laughing

| DinaTina a răspuns:

Eh acum daca ti-a placut atat de mult foarte bine, dar eu zic sa te impaci cu sora ta pentru ca Brandon alceva nu iti poate oferi. Multa bafta, o sa ai nevoiewinking

| Azµre a răspuns:

Si cum a fost nu ne impartasesti? laughing o avea mica o avea mare laughing presupun ca din asta iti doreai un negru?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ai fost asa de,, desteapta'' incat sa faci asa ceva?
Ai facut un lucru total gresit! Pune-te in locul ei!
Sora ta a fost de cand te-ai nascut alaturi de tine la bine si la greu, pe cand B abia a aparut in peisaj, si inca in viata sorei tale si NU a ta!
Renunta la B si cere-i scuze surorii tale.

| CorinaEm explică (pentru anonim_4396):

Dar crezi ca merita ea un asemenea sacrificiu din partea mea? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ptiu sa nu fi de deochi fataaaa! credeam ca deja esti in Americutza laughing, ma si gandeam la tine, asta fata care stie ce vrea nu ca altele, baobabu mare si vanjos laughing, acum mai tu care esti prozatorul pervers ale acestor intrebari, stiu ca te exciti doar citind raspunsurile date de cei care nu se prind de filozofia ta dar ce zici de o intalnire cu moa, sa-ti arat in sensul bun al cuvantului ce inseamna aia barbat de culoare, nu ma deranjeaza daca esti baiat, pasivule care esti

| CorinaEm explică (pentru anonim_4396):

Mordedor, parca asa te chema. oricum nu conteaza... daca tot te crezi anonim de ce mai dai pe intrebarile mele. mai bine invata lb romana ca esti tare certat cu ea :-J

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea multe telenovele, fetita mamei, prea multe scenarii ai in cap'sorul ala.

| Domnisoaraindragostita a răspuns:

Tu esti proasta rau! te-ai certat cu sora ta pentru un negru? Nu esti in toate mintile daca crezi ca el vrea ceva serios cu tine. O sa pleci cu el si o sa ramii pe drumuri.

| CorinaEm explică (pentru Domnisoaraindragostita):

Nu mă interesează persoana ei! Si a meritat!

| SmRpT a răspuns:

Si va mai intrebati de ce voi fetele, sunteti bagaboante...ca sa nu zic si celalalt cuvant..Foarte urat din partea ta.

| CorinaEm explică (pentru SmRpT):

In primul rand nu se scrie bagaboante... scuza'ma ca iti spun dar esti cam analfabet.

| SmRpT a răspuns (pentru CorinaEm):

"vagaboante"..greseala mea..care e al "doi-lea rand"?