| MituVasile a întrebat:

Buna, am nevoie de ajutorul cuiva care stie ce si cum trebuie sa actionez.
Ma numesc Vali, lucrez de 3 ani in Irlanda si de aproape doi ani am cunoscut o fata din Filipine pe net, problema este ca as dori sa ma casatoresc cu ea dar nu stiu cum sa incep, care sunt primii pasi si nu vreau sa ajung acolo si sa aflu ca trebuia sa imi procur din tara nu stiu ce act sau mai stiu eu ce... Daca e cineva care a facut acest lucru mi-ar fi de mare ajutor sa ma invete ca asa mi-ar prinde bine si as scuti timp si poate chiar si bani. Va multumesc anticipat,

2 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Nu puteți trai fără o bucata de hârtie?
Dacă te iubește sta cu tine cu sau fără nuntă

| MituVasile explică (pentru SilentRain):

Pai si cum o aduc in europa daca nu ma casatoresc
nu exista alta cale