| Abc1906 a întrebat:

Ajutor! Deci... urmează ziua de naștere a celei mai bune prietene si vreau sa ii scriu un mesaj lung si emoționant doar ca nu ma Prea pricep.

PS. Adăugați pe acolo ceva de genul ca oricât de departe am fii, prietenia ne tine aproape sau asa

Mulțumesc

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, cum noi nu avem habar cine ste prietena ta si nu o cunoastem, nu putem scrie nici macar un cuvant nromal, despre cienva care habar nu avem cine este.
Pune manuta si stoarce-ti creierii sau roaga-i pe parintii tai se te ajute, poate ei cunosc fetita respetiva.

| T0T a răspuns:

Păi dacă nu simți emoții îndeajuns încât să le exprimi într-un mesaj, de ce să îl mai faci emoționant? Mai bine fă-l tu ca să exprimi ceva sincer, dacă chiar zici că e cea mai bună prietenă a ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Lung si emoționant "-Sinonim in cazul tau cu "patetic si fals". Chiar crezi ca sunt așa de importante niște simple cuvinte?

| Abc1906 explică (pentru anonim_4396):

Haha...asta trebuia sa ma facă sa rad? Da, este cea ma buna prietena a mea, dar, cum am zis si mai sus: nu prea Stiu sa ma exprim! De asta am postat aceasta intrebare. Mulțumesc pentru fragmentul "de suflet" de mai sus.