| byanca80 a întrebat:

Am nevoie de sfatul vostru. Vreau sa imi iau un telefon la cosmote si sa il iau pe prelungire de abonament si a-si vrea un telefon bun nu conteaza daca e pe taci sau tastatura qwerty sau normal dar vreau ceva mai sofisticat sa fie bun dar si nu prea scump si daca mai dau bani pe langa prelungirea abonamentului nu are nimic.Voi ce telefoane mi-ati recomanda? funda pentru cel mai interesant raspunshappy

1 răspuns:
| SimiSea a răspuns:

Pai cumpararea telefonului depinde de ofertele magazinului... daca ei au un telefon bun care iti place la abonament si este si rentabil...ai putea sa il cumperi, eu iti recomand daca cumperi telefoane cu taci sa fie marca Samsung deoarece sunt foarte bune, iar daca e slide Samsung e la fel de bun.Telefon qwerty foarte bun este Nokia 205 Asha, si eu am la fel. Oricum orice telefon pe abonament ai lua daca e scupm abonamentul in cativa ani iesi mai scump decat telefonul. Sper ca ti-am fost de ajutor.