| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am nevoie neaparat de oameni care sa se inscrie intr-un concurs, jocurile frumusetii se numeste, organizat de avon.Atunci cand va inscrieti v-as ruga sa introduceti codul" LRDM". Inscrierea este absolut gratuita, m-ati ajuta enorm.O sa ofer fundita unuia dintre cei care se inscriu.Multumesc :3

Răspuns Câştigător
| MeForeverAlone a răspuns:

Ok atunci

7 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Mai e nevoie să mă înscriu? Sunt deja câștigător, astea-s formalități.

| BloodyLips a răspuns (pentru T0T):

Sunt sigura ca nu se implica in formalitati cel mai frumos dintre toti oh go on

| Divy a răspuns:

Nu mă încadrez la frumusețe laughing

| BloodyLips a răspuns (pentru MeForeverAlone):

Au serverul plin, isi revine peste cateva minute

| MeForeverAlone a răspuns (pentru BloodyLips):

Deci reîncarc pagina sau ce fac?

| BloodyLips a răspuns (pentru MeForeverAlone):

Da

| MeForeverAlone a răspuns (pentru BloodyLips):

Ok atunci