| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am nevoie neaparat de oameni care sa se inscrie intr-un concurs, jocurile frumusetii se numeste, organizat de Avon.Atunci cand va inscrieti v-as ruga sa introduceti codul" LRDM". Inscrierea este absolut gratuita, m-ati ajuta enorm.O sa ofer fundita unuia dintre cei care se inscriu.Multumesc :3

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Și tu pe mine. Am auzit că ai față de camion. Mie îmi plac camioanele!

42 răspunsuri:
| T0T a răspuns (pentru BloodyLips):

Până și camioanele sunt pe interes. Nu prefer camioanele pe interes, îmi pare rău.

| BloodyLips a răspuns (pentru T0T):

Pai ce interes, ca doar chemam asiatice.

| T0T a răspuns (pentru BloodyLips):

Păi tu chemi asiatice dar în schimbul acelei înscrieri care probabil îți va oferi beneficii imense căci câștigătorul se înscrie din partea ta. Deci, interesss.

| BloodyLips a răspuns (pentru T0T):

Imi ofera beneficii pentru ca am muncit pentru ele, nu e tragere la sorti ca sa se inscrie castigatorul din partea mea.Si nu de fiecare data cand ceri cuiva ajutor se numeste interes, sa stii straight face

| T0T a răspuns (pentru BloodyLips):

Ce drăguț, fata cu față de camion care s-a dovedit că e și ea un stalker îmi cere ajutorul. Sincer chiar aș vrea să te ajut doar că nu pare ceva care să mă reprezinte prea mult și nici nu prea știu în ce constă.

| BloodyLips a răspuns (pentru T0T):

Lasă.

| T0T a răspuns (pentru BloodyLips):

Mă faci să îmi pară rău. Dacă vrei poți să îmi zici în ce constă, poate te pot ajuta.

| BloodyLips a răspuns (pentru T0T):

Super, inspir mila

| T0T a răspuns (pentru BloodyLips):

Noapte bună, e târziu. Mâine îmi dai detaliile. Să zicem că poate inspiri milă dar în același timp expiri drăgălășenie. Mi-ai ajuns la suflet de la primul claxon.

| BloodyLips a răspuns (pentru T0T):

"Mi-ai ajuns la suflet de la primul claxon."laughing))))) asta suna... într-un fel. Noapte bunalaughing

| anonimg a răspuns:

Perioada 10 octombrie 2016–9 noiembrie 2016. (inclusiv). A expirat concursul.

| BloodyLips a răspuns (pentru anonimg):

A fost prelungit.