| denisa_2911 a întrebat:

Nu mai stiu ce sa fac cu parul meu. E distrus, se electrizeaza, se unge repede, e foarte moale, simt ca nu-l mai suport.Am tot folosit ulei de ricin, ou, lamaie. miere de albina, zeama de ceapa si tot asa.Inainte ma spalam pe par cu Wash & Go pentru par gras, nu era bun, acum mi-am luat Clear pentru par gras, nici unul nu e bun. Ce sa fac? ajutor crying(
Oare e mai bine daca folosesc sampon de copii?
Spuneti-mi voi ce sa fac?sad

1 răspuns:
| EuDuDa a răspuns:

Incearca zeama de Harlet!winking...Am auzit ca da rezultate;*