| ada31 a întrebat:

am o cana rosie, frumoasa pe care scrie Nescafe. de vreo 1luna mi-a cazut din mana, s-a spart toarta, si s-a ciobit intr-o parte. am continuat sa o folosesc: beau apa/ceai la servici. o colega ma streseaza sa arunc cana pentru ca e ciobita si " aduce" paguba. e adevarat? ca prea ma streseaza si eu mai abitir beau ceai in fata ei sa o stresez si eu cu prezenta canii.

3 răspunsuri:
| Mann02 a răspuns:

Asta e o problema care trece peste ratiunea noastra, precum si altele, tu ceri opinii, si nu poate sa iti raspunda nimeni la intrebare cu e adevarat sau nu e adevarat pentru ca unii zic da si altii zic nu te lua dupa chestii de genul... deci nu ai un raspuns, oricum nu o sa il gasesti veci pentru ca noi nu putem rationa nici macar daca existam sau nu...

| kristy10 a răspuns:

Nu eu unu nu ma iau dupa astea.Singura problema e ca poti sa te tai

| Victoras31 a răspuns:

Bula si cana!