| Hikari a întrebat:

Am o curiozitate foarte mare.happy
Voi ati observat ca atunci cand o persoana de pe TPU pune o intrebare adevarata, adica atunci cand are nevoie de ajutorul nostru abia daca primeste 2 raspunsuri iar cand alta persoana de pe TPU pune o intrebare care nu isi are rostul gen : ce culori va plac? voua va plac merele? ce animal v-ati dori sa fiti? etc. primeste foarte multe raspunsuri, uneori peste 20 de raspunsuri thinking
Mie una chiar mi se pare foarte ciudat si as vrea sa vad si parerile voastre. thinking

Răspuns Câştigător
| MaliciousDeath a răspuns:

Păi întrebările adevărate au nevoie de răspunsuri pe măsură, deci răspunde cine ştie. ţi-ar conveni ca tu să întrebi ceva serios şi să primeşti multe răspunsuri, dar gen "Nu ştiu";"Nu-mi pasă";"Caută pe google"? Deci mai bine puţine, dar bune.Nu ştiu toţi răspunsul şi poate de-asta nu răspund.Nu-i logic?

| Hikari explică (pentru MaliciousDeath):

Intr-un fel ai si tu dreptate, sa stii. thinking

| MaliciousDeath a răspuns (pentru Hikari):

. ştiu că am dreptate.Eu mereu am dreptate.batting eyelashes

| Hikari explică (pentru MaliciousDeath):

laughing

6 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Pai parerea mea o stii. este aceeasi!
Lenea predomina pe acest site laughing
Fiecare se gandeste, cauta o intrebare mult mai usoara, care sa nu il faca sa se gandeasca, care sa nu-l faca sa plece de pe aceea pagina sa se intereseze pentru aceea persoana "neajutorata".

| Cherilyn a răspuns:

Buna!
Mda, nici eu nu prea inteleg...
Cred ca-i mai usor pentru unii sa spuna 3 lulele 3 surcele pentru o funda decat sa-si puna mintea la contributie si sa ajute o persoana care chiar are nevoie de ajutor, pentru ca, pana la urma pentru asta a fost, de fapt TPU creat.
Si asa, site-ul nu mai e cum era inainte, toti isi bat joc, dupa cum bine stim.
Numai bine!batting eyelashes

| iam2good2u a răspuns:

E din cauza ca majoritatea intrebarilor sunt stupide