| Dini11111111 a întrebat:

Buna! Am o întrebare, deci am blocat pe cineva, după l-am deblocat și după am dat sa îl blochez din nou și mi-a apărut acolo sa îl raportez și să-i dau bloc, m-am gândit eu, că dacă o să dau și raport și bloc o sa-i șterga contul de whapp, dar sa șterg conversația. Oare pot recupera conversația?sad)

1 răspuns:
| Drimmero a răspuns:

Apesi doar pe "blocati", nu apasa pe a 3-a chestie "blocati si raportati" ca e posibil sa-i stearga contul. Daca ai sters conversatia nu mai e nicio sansa sa o recuperezi, o iei de la 0.