| guardyan79 a întrebat:

Buna am o intrebare pentru voi, daca ar fi sa faceti ceva pentru orasul vostru ceva ce nu exista in oras si credeti ca ar fi nevoie ce a-ti face, ceva ce ar inbunatatiaspectul orasului ori ceva ce ar avea oamenii nevoie ceva ce ar fi de folos societatii.

Răspuns Câştigător
| Pufuleti a răspuns:

Nu as face nimic pentru aspect pentru ca s-au facut foarte multe si arata foarte bine la EXTERIOR.
Cand vine vorba de INTERIOR e durere. Canalizarea e praf laughing
Asadar, as schimba canalizarea (la interior), iar in exterior as planta multi, multi, multi copaci cu multe banci pentru tineri si pensionari big grin