| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru voi. Vreau sa stiu care este parerea dvs despre Adrian Tutu.

3 răspunsuri:
| ღViS3CoLoRaT3ღ a răspuns:

Buna,.pai sincer mie imi place foarte mult de el,nu ma refer ca sunt indragostitalaughingci imi place vocea lui, celelalte colege de ale mele ziceau ca nu merita sa castige si ca romanii l-au votat fiindca iau murit parintii si ca Narcis ar fi trebiut sa castigestraight face insa eu nu sunt de aceeasi parere, el a castigat fiindca are o voce super si are talent la compus melodiiwinking

| JustLikeHeaven a răspuns:

Adrian Tutu este un om extraordinar, care in ciuda necazurilor pe care le-a avut a luptat si asta este incredibil.

| clauditsa_6216 a răspuns:

In primul rand mi se pare un baiat care nu isi pierde speranta orice ar fi (luptator).nu mi se pare ca are o voce excelent de buna dar are spiritul ala de a compune versuri adevarate