| Floricell_3868 a întrebat:

Vreau si eu id lui Tutu Adrian big grin

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| unknownn a răspuns:

Nu ti-l va da nimeni pentru ca daca l-ar face public l-ar contacta n-spe mii de fani\e si l-ar bombarda cu mesaje + ca nu asa se vorbeste, nu cunosti regulile de bun simt: "Vreau" pai ce suntem noi sa iti indeplinim noi dorintele? pestisorul de aur? Daca ziceai ceva gen: Va rog frumos mai ziceam dar asa bate la ochi

Seara faina!

| Coriine a răspuns:

Alta idioata...

| Alexabi19 a răspuns (pentru Coriine):

Adrian_tutu.official@yahoo.com, probabil unu dintre ele, mi-a dat si web happy

| Maaryyneelaa a răspuns:

Iti dai seama ca vei face rost de el foarte greu,pentru ca acum sunt mii de fani,in special fane care sunt innebunite dupa Adrian,si majoritatea persoanelor se dau drept el! Ai grija, sa nu faca cineva misto de tine sa se de-a drept el. Daca fac rost de adevaratul lui id ti-l voi da cu cea mai mare placere, prin mesaj.Bafta!

| Lourena132 a răspuns:

Ar putea fi ceva de genul "tutuadrian@yahoo.com",tutu.adrian(etc.),tutu_adrian(etc.).