| bestboy a întrebat:

Am o intrebare putin mai neobisnuita pentru mine, pentru ca ma chinuie unele ganduri.Am facut zilele trecute sex cu prietena mea pentru prima data.Eu eram virgin, ea nu.Am folosit prezervativul la inceput, dupa ce am terminat l-am scos, dar dupa 10 minute am inceput din nou, data aceasta fara prezervativ. Exista sanse sa fi ramas un spermatozoid si in contactul sexual sa intre in ea? Va rog sa imi raspundeti cat de repede pentru ca sunt nelinistit in aceasta privinta.Multumsc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai este recomandat ca dupa fiecare contact sexual sa treci si pe la dus. Daca ai facut asta nu i nici o problema. Insa daca nu, sunt sanse sa ramana insarcinata. Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca se poate ca ea sa fii ramas insarcinata

| sisu20 a răspuns:

Sunt sanse minime sa ramana insarcinata, cum a zis si anamaria. face mult un dus dupa fiecare contact sexual happy succes!