| crynutza34 a întrebat:

Am o intrebareee: deci am un papagal si are vreo 5 luni si el sub aripioare si putin pe spate i se vede pielea(nu are pene acolo), pentru. ca e puiut si trebuie sa ii creasca? Ca el se tot scarpinathinking si urmatoarea intrebare: Ciocul papagalului este putin "crapat" adica nu este crapat da asa o impresie, trebuie sa imi fac griji? funda + vot la raspunsul cel mai bun si la ceilalati vot:d...

1 răspuns:
| คภﻮєlรฬєєt a răspuns:

ìi cad pene pe jos in tavita lui? Daca da inseamna ca naparleste=ii cresc pene le innoieste pe cele noi. Daca nu inseamnca ca e bolnav te sfatuesc sa il duci la medic daca nu are pene in tavita