| abcdefgh a întrebat:

Am o mica problema.Acum vreo saptamana am simtit un miros destul de puternic de tutun in camera mea.Nu stiu de unde ar fi putut veni pentru ca geamurile si usile erau inchise si nu dadusem foc la nimic in soba.Mentionez ca tatal meu este fumator dar el in acel moment era plecat de acasa (plecase acum vreo 2 ore). Mirosul a disparut cam intr-un minut. M am speriat f tare in acel moment iar fratele meu de 9 ani deja incepuse sa si faca griji.Nu e o gluma cu ceea ce am scris si va rog sa nu radeti! Ofer

Răspuns Câştigător
| PreetyGirl a răspuns:

Pai ar fi putut sa fumeze cineva pe palier aa stai ai zis soba deci stai la curte acum serios nu vreau sa te speri am mai vazut asta undeva (fenomene strani) deci pote fi o. fantoma... daca auzi zgomote ciudate daca simti ca esi privit din spate atunci frt e clar... fantoma sper sa nu fie asa