| Patry_1402 a întrebat:

Buna am o mica problema, cand am vrut sa intru pe facebook mi-a aparut,, Reset your name,, credeam ca e o problema de logare si mi-am scris numele meu complet desi nu il aveam asa, apoi imi aparea numele complet cand am dat sa-l modific imi spune ca nu mai am voie pentru ca l-am shimbat de prea multe ori :-l, dar nici sugestiile numelui care l-am avut nu imi mai apar. mi-am inchis contul de ciuda nu vreau sa-mi apara numele real oh go on. Cum pot sa-l modific, dati-mi linkul-ri ceva sa le trmit mesaj celor de la facebook. nu vreau sa-mi fac alt cont oh go on am multi prietenii pe acesta x( x(. help big grin funda

1 răspuns:
| DayaneSan a răspuns:

Pai incearca sa contactezi serviciul facebook. App, eram o dtaa in masina si a dat la radio sa ne schimbam parolele de la facebook ca au cea mai slaba securitate si multe conturi au fost pierdute.
Uite un link pentru serviciiul de ajutor facebook: http://www.facebook.com/help/?ref=pf
Sper sa te fi ajutat :D