| yasmiyasminutza a întrebat:

Buna,am o problema la facebook(am windows 7), multi prieteni au venit la mine, si s-au logat pe facebook la mine am intrat pe facebook pe mozilla fire fox, si acum cand dau ca sa imi apara idul meu acolo unde imi scriu numele imi apar toate si cele a prietenilor mei, si vreau sa le sterg nu mai vreau sa imi apara si idurile de logare a prietenilor mei care au fost la mine, cum sa fac ca sa nu imi mai apara iduri`le lor doar al meu?

Răspuns Câştigător
| adydan a răspuns:

Vad ca ai primit citeva raspunsuri, daca nu reusesti asa instaleaza Advaced SystemCare, cu o scanare comp va rezolva problema ta, bafta

4 răspunsuri:
| raresbarbier a răspuns:

Pai dai deconectare si dupa aia incerci sa te lochezi iar.

| Neymar96 a răspuns:

Incearca sa stergi tot din istoric sau cookies sau dezinstaleaza mozzila si instaleaza din nou va merge sigur

| alexxino a răspuns:

Vezi ca la tastatura tasta DELETE si idul care le vrei sa le stergi apasi pe tasta DELETE si gata! sper ca te am ajutat si e mult mai simplu

| cami0405 a răspuns:

Sterge istoricul si acolo te va intreba daca vrei sa stergi si parolele salvate pe site-uri si dai ''da''