| Biaaa a întrebat:

~ happy. Am o mica problema.big grin. Am genele ondulate. dar scurte.sad. si ca sa se vada putin. trebuie sa le dau cu rimel. Stiti sau cunoashtetzi vreun tratament pentru lungirea genelor? (Ash prefera sa il pot prepara eu. in >casa.:")... Multumesc.~.:d.
P. S.: Celui mai bun raspuns si care da rezultate. fundita.:

2 răspunsuri:
| Biaaa explică:

Am incercat uleiul de ricin.

l.am utilizat o luna de zile. seara si dimineata. dar nici un rezultat.sad

| ella8212 a răspuns:

Ondulate? Poate curbate...
In orice caz stiu un tratament pentru cresterea genelor:uleiul de ricin, il poti cumpara de la farmacie si este ieftin, de asemenea este si natural!happy