| roberta_7421 a întrebat:

am o pisica in casa si a intrat in "calduri". I-am adus un motan si au inceput sa se iubeasca.nu dupa mult timp, adica acum 1 ora pisica a inceput sa miaune si sa tremure foarte tare.am mangaiat-o si am alintat-o dar tot miauna.ma puteti ajuta spunandu-mi ce sa fac ca sa nu mai miaune si sa tremure? va rog frumos.multumesc.

5 răspunsuri:
| Miss Sintetic a răspuns:

O fi avut orgasm in mom ala? laughing

| roberta_7421 explică:

Dar motanul e in casa si cand il vede, il respinge(il scuipa si il zgarie)medicul veterinar nu imi raspunde la ora aceasta.;(

| Sice a răspuns:

Probabil a fost motanul prea barbat cu ea si acum se ''cutremura'' la gandul ca motanul e asa de ''barabat''laughing. Lasand gluma de o parte te sfatuiesc/cred, ca ar trebui sa postezi intrebarea la ''Sanatate''; un doctor veterinar ar fregventa mai des categoria asta.Succes cu pisica tremuranda si motanul super-viril!

| eu's a răspuns:

Este doar o senzatie, cum as putea eu sa iti spun, ca si cum ea inca m-ai e in calduri pentru ca un motan nu i-a fost de ajuns ca sa poate stinga flacara din ea.happy.big grin... m-ai adui inca o data motanu si o sa fie bine dupa o perioada.mult succes.

| eu's a răspuns:

Pentru ca pisicile sunt foarte dificile incearca sa ii separi pentru putin tim o zi, acum tot ce poti sa faci este sa astepti, nu o sa se intample nimica grav stai linistita! maine poti suna la veterinar daca tot asa se comporta probabil are ceva pe baza hormonala...succes in continuare.sad