| Asdffd a întrebat:

Am o problema, 3 colegi se tot iau de o colega care parastestraight face si odata profu de isto ne-a zis sa aducem maculatura.maicamea mi-a pus si o revisa nefolositoare adica Playboystraight face eu. i-am aratato unui coleg asa in ciudalaughing si. a luat-o sau uitat toti colegi si a vazut colega aia paracioasa in timpul orei de muzica eu cu colega mea era de servici si stergeam tabala intre timp au venit niste colegi si au luat revista noi am vazut revista pe jos si colega aia paracioasa are un caiet unde scrie lucruri [ea ii zicea lu diriga... ce se intampla] si a scris despre revista dar dupa am zis sa nu scrie si o sters acu luni o sa vb diriga cu aia 3 colgi si cu fatastraight face si poate zice de revista cei zic lu diriga? ma omoara! m`am gandit sa-i zic ca niste colegi au venit si au luat revista nu eu le-am datostraight face dar dupa va deschide gura colegu ala la car eiam aratat revista!straight face Si sunt foarte panicata. daca afla diriga de fata cu mine nu am ce sa-i zic incep sa plangcrying.

4 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Daca ti-a trebuit revista...acum plateste pentru asta.nu ai ce face ca sa scapi de asta s-e terminat cu tine...imi pare rau ca iti spun funda?

| User a răspuns:

"Revista nefolositoare, adica Playboy". N-ai tu idee cat de folositoare pot fi laughing

Adica... Ce faci cand n-ai hartii de-aprins focu?straight face

| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Ești într-o situție cam urâtă. Îmi pare rău pentru tine.
Eu aș merge la dirigintă și i-aș spune că ai găsit sub banca ta o revista Play-Boy. Tu te faci că nu știi ce înseamnă. Îi spui că ai rasfoit-o și ai văzut. Îi zici că i-ai dat-o colegilor tăi pentru că îți era rușine să mergi la ea(dirigintă) și să îi spui. Eu așa cred.
Am citit și primul răspuns care l-ai primit și nu este deloc o idee bună cu mita. Nu e bine să te joci cu banii.

Sper să reușeasca ideea mea!
Sper că te-am ajutat!
Succes!
Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai o situatie financiara mai buna poti sa dai la fiecare cate ceva dar le spui sa taca dar daca nu ai o situatie financiara buna poti incerca un lucru spune-le ca o sa faci ce vor ei pana iei revista imprietenestete cu unii din ei. (bine nu chiar ce vor ei, in general)