| Miruna122 a întrebat:

am o problema am 13 ani si am 40 de kg si am niste picioare slabe si lungi, si as vrea sa ma ingras in special la picioare va rog sa am ajutati...

Răspuns Câştigător
| Maidanezul a răspuns:

Pai stai asa ca nu esti din lut sa pui pe ici pe colo si sa modelezi.Sunt unele care ar vrea sa slabeasca dar vointa lor este tinuta la rece in frigider. poti face sport si sa dezvolti masa musc.Eu zic sa lasi natura in pace sa nu pui gura pe energizante si facaturi minune.Cine te place te place si asa cine ride de tine este un primitiv si nu te cobori la mintea lui. uite ce zicea bunicul nu te lupta cu porcul ca te murdaresti si lui ii place.La 13 ani vrei sa arati ca daniela crudu dar cind o sa ai 16 ce te faci eu zic sa te astimperi

1 răspuns:
| cryss24 a răspuns:

Fa miscare mergi cu bicicleta daca ai picioare lungi si salbe inseama ce esti sexy