| jolidon a întrebat:

Am o problema. Apar online pe facebook dimineata desi eu nici macar nu aprind calculatorul. Mi-am schimbat parola crezand ca cineva mi-a spart contul dar fara rezultat. Continua sa ma arate online in momente ale zilei cand nimeni nu are acces la calculatorul meu si in ciudat faptului ca nimeni nu imi stie parola. Voi ce credeti ca e? Vi s-a intamplat?

1 răspuns:
| KotaKoty a răspuns:

Da, odata. Inainte de a iesi de pe FB dezlogheazate mai intai.