| kikidulcik a întrebat:

am o problema cand vreau sa intru pe yahoo messenger, nu imi da voie spune ca parola este gresita.si apoi am apasat pe :fordot password.: si am raspuns la intrebari dar la sfarsit cand am vrut sa imi pun noua parola imi spune ca :Your password is weak. Please choose a stronger password. chiar daca parola este destul de lunga. ce as putea sa fac? funda

2 răspunsuri:
| Sirjohnatan a răspuns:

Scuze pentru un raspuns intarziat poate ai rezolvat intre timp dar inca sunt persoane cu aceeasi problema. Parola ca sa fie strong trebuie sa combini litere cu cifre si caractere speciale ceva de genul yahoo123#@! ati inteles?

| mihaitavasilescu a răspuns:

Tot nu merge
va rog ajutaima