| nico5436 a întrebat:

Am o problema cu messu straight face nu mai pot sa imi schimb parola adica imi arata asa "Your password is weak. Please choose a stronger password." am pus sa fie si mai lunga si scurta dar tot asa imi arata crying( si nu stiu ce sa fac pentru ca cineva mi-o stie si tot imi intra pe mess...
Va rog vreau un raspuns sincer fara glume dau funda la cel mai bun raspuns big hug

5 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Trebuie sa folosesti si cifre si litere si simboluri ca sa fie stronger happy

| YoBuDy a răspuns:

Parola nu trebuie sa fie ceva gen: 1234567, incearca sa pui ceva gen: nicoleta5436, sau ceva un pic mai greut gen: barcelona1212@ ceva de genu, problema e ca e prea simpla parola pe care vrei sa o schimbi.

Sper ca te-am ajutat!

| nico5436 explică (pentru YoBuDy):

Multumesc mult Damned mi-a fost de ajutor >big grin

| YoBuDy a răspuns (pentru nico5436):

Nu uita de funda aia laughing))))

| Skate_Vlad_1990_lSFJ a răspuns:

Buna! S-ar putea sa fie de vina calculatorul/laptopul pe care ai incercat sa-ti schimbi parola. Si mie mi s-a intamplat la fel. Incearca sa iti schimbi parola pe un alt calculator/laptop, cred ca o sa mearga! Funda?