| mihaitavasilescu a întrebat:

am o problema cand vreau sa intru pe yahoo messenger, nu imi da voie spune ca parola este gresita.si apoi am apasat pe :fordot password.: si am raspuns la intrebari dar la sfarsit cand am vrut sa imi pun noua parola imi spune ca :Your password is weak. Please choose a stronger password. chiar daca parola este destul de lunga. ce as putea sa fac? funda va rog ajutati-ma e urgent
si am incercat si sa combin litere cu cifre si caractere speciale ceva de genul yahoo123#@!

Răspuns Câştigător
| mihaelaalol a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel....incearca sa dezinstalezi versiunea aceea de mess pe care o ai si dupa sa o incarci din nou.(mie, cand am incercat asta, mi-a mers)
sper ca te-am ajutat!big grin