| TheBirdOfTheHermes a întrebat:

Bună ! Am o problemă cu internetul de la Vodafone.am un modem (laptop Fujitsu) în care internetul merge foarte bine cu excepția youtube sau să vizionez seriale online.pot sta la nesfârșit după el că tot nu merg ! Ce ar putea avea?

Răspuns Câştigător
| drhotzu a răspuns:

Ok am gasit la ce te refereai big grin
este de la calitatea semnalului si latimea de banda pe care o are internetul de la vdf...
sincer iti recomand internetul mobil de la digi, are o acoperire decenta (in toate orasele si pe majoritatea drumurilo+ litoral+munte) si merge mult mai bine nu se blocheaza youtube si alte chestii...
salutare tie si cititorilor nostri

| TheBirdOfTheHermes explică (pentru drhotzu):

Daca mi'ai spune si cateva despre internetul de la Digi.xD

| drhotzu a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Verifica mesajele big grin
si da-mi addwinking