| Bogdan1495 a întrebat:

Am o problemă cu poza de la avatar. În lista altora poza apare " modificată " cu o nuanţă de verde sau gri sau se vede neclară, în timp ce la mine se vede normal.Am schimabat şi messu' şi tot asa se întâmplă. Din ce cauză ar putea fi? ajutaţi-mă vă rog cu nişte răspunsuri happy mulţumesc anticipat!

1 răspuns:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Chiar nu pot sa imi dau seama ce se intampla. Si mie imi arata la fel. La fel ca tine am schimbat si eu mess-ul, dar tot degeaba sad