| anonim_4396 a întrebat:

Nu imi merge messenger-ulsad. Am incercat sa il reinstalez, dar tot nu merge. Ma poate ajuta cineva?sad

Răspuns Câştigător
| Andrada003 a răspuns:

S-ar putea sa fie de la windows.Si mie mi s-a intamplat.Pur si simplu nu mergea.Dar eu am asteptat am deschis si inchis calculatorul si a mers.Verifica daca ai scris coresc ID-ul sau parola.
Sper ca te-am ajutat, pa pa!

| gaby5995 a răspuns (pentru Andrada003):

Crede-ma, am scris id-ul si parola de 100 de ori si tot nu merge. Si problema asta o am de 4 zile.

| Andrada003 a răspuns (pentru gaby5995):

Schimba-ti mess-ul.Adica descarca de exemplu yahoo 11.5.eu pe asta il am. Poate merge asa.
P.S. Daca il descarci - sa il descarci dupa un site de yahoo ca altfel iti baga virusi.

| gaby5995 a răspuns (pentru Andrada003):

Pe asta il aveam si eu. Am incercat sa descarc altele, dar nu merge.

| Andrada003 a răspuns (pentru gaby5995):

Ca sa descarci altele trebuie sa-l dezinstalezi pe cel care il ai acum si dupa aia sa in instalezi.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru Andrada003):

DE PE site de yahoo, nu DUPA straight face

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru Andrada003):

Nu trebuie sa-l dezinstaleze ca sa descarce, poate sa descarce cate vrea fara sa dezinstaleze nimic.Ca sa instaleze altu trebuie deinstalat dar daca no face, o face instalarea noului Messenger care detecteaza versiunea veche si-o sterge inainte so instaleze pe aia noua.