| infires a întrebat:

Am o problema. Din greseala mi-am lipit degetele cu picatura.Am incercat sa le dezlipesc cu apa, cu alcool sanitar, cu agetona si nimic nu merge.Sugestii?

3 răspunsuri:
| Kittynika a răspuns:

Si acum esti cu degetele lipitelaughing? sau mai ai pe degete lipici
Tineti degetele in apa calduta si incearca cu unghiile sa iti dai jos coaja aia.

| Cristina_4016 a răspuns:

Incearca cu apa calduta si sapun.

| stefancelmare7 a răspuns:

Se mai intampla.pana la urma ti se vor dezlipi, ai putea totusi incerca sa le tii in apa fierbinte 30-50 min. daca asta nu merge nu merge nimic.