| JustLikeHeaven a întrebat:

Am o problema imposibil de rezlvat cred... laughing. Deci de ceva timp mi-ai facut un cont pe un site, un blog nu stiu cum sa ii spun.Am uitat numele site-ului si mi-as dori tare mult sa dau de el.Stiu ca am scris despre o prietena si despre problemele cu care se confrunta dar mentionez ca am uitat si id cu care mi-am facut cont deci, ce as putea face?

3 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Florina19 se referea la mesajul de confirmare pe care l-ai primit in momentul in care ti-ai creat acel cont. Cauta mailul respectiv, poate-l mai ai, si acolo ar trebui sa ai mai multe info despre contul tau

| Florina19 a răspuns:

Pai ti-au trimis un mesaj pe mail si te uiti acolo daca il mai ai si dai pe link-ul acela. Si eu odata mi-am uitat parola la un joc online si am dat pe mail sa vad care-mi era. Sper ca te-am ajutat. Funda?