| laAAal a întrebat:

am o problema pe TPU.care ma ajutata dau fundita.cand sa dau un raspuns imi aparetongueentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici. dau click dar degeaba tot imi repeta fraza asta

Răspuns Câştigător
| DeeaDLove12 a răspuns:

Nu ai emailul verificat cauta pe Yahoo Mail si gasesti acolo si ati da un link daca nu l-ai primit daai acolo

2 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

La intrebarile acelea nu mai raspunde ca degeaba reincerci ca nu se trimit din motive proprii.

| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns:

Adica sa intri pe yahoo si sa te uiti pe mail si sa dai clik pe adresa de la TPU. Mult Succes!