| crynutza34 a întrebat:

Am o problema si fetelor va rog din suflet sa imi raspundeti calumea si daca ati trecut prin asa ceva sa imi spuneti ce s-a intamplat pana la urma: mie in mai mi-a venit menstruatia de 2 ori o data la inceputul lunii si o data la sfarsitul lunii dar at a fost mai usurel.si problema este ca sunt in luna iulie si nu mi-a venit de atunci, faza e ca pe 15 iunie am fost plecata din oras(la tara), oare de asta a intarziat? Ca a stari ca si cum mi-ar fi venit, dar de fapt nu e nimic.mai am si anumite simptome.si faza este ca pe 22 iulie plec in tabara si imi este extrem de frica. voua vi s-a intamplat sa intarzie asa mult? daca da pana la urma cand v-a venit si cum a fost atunci. FUNDA + VOT urgeent

1 răspuns:
Abh
| Abh a răspuns:

Ai viata sexuala? Daca da, fa un test de sarcina. Daca nu, du-te la un ginecolog pentru consult si tratament.