| georggyy a întrebat:

Am o stare foarte aiurea, sunt trista suparata nu am chef de nimic. prefer sa morrolling eyes toti se dovedesc a fii adevaratii tradatori. Cu mama ma cert mereu. Nu mai suport nimic. Acum cateva ore m-am certat si cu prietenul. Nu sunt genul care sa se sinucida de la orice deprimare dar mereu cand sunt trista ascult melodii si as dori sa imi dati nume de melodii mai triste. Va rog mult!sad

Va pup!:*

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Draga CrYsTal.ShinE, daca ai fi in armata as intelege ca poti muri pentru ţară. Inafara de acest lucru nu merita sa mori pentru nimeni si nimic in lume!
As vrea sa putem vorbi peste cativa zeci de ani, dupa ce tu ai fi vazut cîte surprize ti-a mai oferit viata in acest timp. Este o copilarie la moda.
Mama ta are problemele ei, incearca sa o intelegi. Prietenul tau, si nu inteleg de ce il numesti prieten, ar fi trebuit sa-ti fie alaturi si la bine si la rau. Poate a avut la randul lui probleme, asteapta si vezi ce se intampla. Sper sa nu fie genul de om care fuge la prima adiere de necaz.
Eu in locul tau as asculta niste melodii, din contra, vesele si antrenante. Dupa ce ai plans (caci sunt sigur ca ai facut-o ) merita sa si rîzi. Ai incredere si incearca : da-ti drumul la un ras cat mai lung si sanatos (chiar daca va parea isteric ) si o sa vezi ce usor o sa-ti para totul dupa aceea. Si fruntea sus! Aratale celor din jur, in afara de finetea ta, si taria din tine.
Succes! Si ne mai auzim.

2 răspunsuri:
| diana a răspuns:

De ce sa fi trista? Capul sus! A trecut:) Eu zic sa asculti melodia asta:
Directia 5-In niciun caz www.youtube.com/watch?v=CBdYvPguqbc
Si melodi triste:
http://www.codrosu.ro/......despartire
http://www.TPU.ro/timp-liber/top-10-melodii-triste/
http://www.youtube.com/watch?v=mcLRnMOmExg

| byiju a răspuns:

Si eu am fost in situatia asta si la fel ca si tine am ascultat melodii triste, dar nu am rezolvat nimic din contra mai mult rau mi-am facut.Cu trecera timpului mi-am revenit, deci timpul le rezolva pe toate caci azi esti jos maine sus, nu stii ce iti rezerva viitorul.