| Ingrid16V a întrebat:

Cum sa fac sa nu mai fiu tristasadadica, nu stiu cum sa va explic... uneori nu prea am motive sa fiu suparata, dar imediat ce ascult melodii triste ma intristez.Si ma consum prea taresadsi nu stiu de cethinking

Multumesc!:X

Răspuns Câştigător
| sabinutza_9332 a răspuns:

Si eu patesc ca si tine(i nu doar cand ascult muzica ci foarte des)si pur si simplu incep sa visez cu ochii deschisi si sa traiesc intr-o lume de vis si sa vorbesc baliverne si imi trece happysad (iar am o stare melancolica)

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Gandeste-te la lucruri frumoase. Daca esti trist si te mai gandesti si la lucruri triste ba chiar mai asculti si muzica slow si privesti pe geam cum ploua ai adunat toate elementele pentru un inceput de depresie.Asculta muzica vesela si socializeazatongue

| DakotaRoyse a răspuns:

Asa sunt si eu laughing

In general, ca sa imi revin din stare aia cam melancolica, fac ceva care are nevoie de un consum mai mare de energie, care ma pune in priza. Sau pur si simplu ceva care imi ia gandul de la tristete, de la ce ma gandeam inainte practic.
Uneori incerc sa vorbesc cu o persoana despre asta.
Cea mai buna metoda cred ca e sa citesti bancuri, chiar daca le stii. Sigur o sa razi si o sa iti revina cheful de viata big grin.
[Esti cumva zodia Pesti? big grin Te rog raspunde-mi daca poti big grin Sunt curioasa big grin]

| Ingrid16V explică:

Nu, nu sunt zodia pesti, ci taurhee hee

| federerdinamo a răspuns:

Asta dovedeste ca esti foarte sensibila. La anumite melodii te intristezi, esti foarte emotionala. Asa se mai intampla uneori nu e absolut nicio problemahee hee

| Alissa193 a răspuns:

Am deseori asa stari.Si eu sunt zodia Pesti.foarte sensibila

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt la fel ce-as putea face parca m-am saturat numai stiu sa m-ai zambesc, sa rad, sa glumesc...nu stiu ce-i cu mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt la fel...probabil esti in zodia taur. ca si mine,, de aici se trage.asa suntem noi mai melancolici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt zodia taur,... eu sunt trista deoarece...ma gandesc prea mult la trecut.si nu stiu ce sa mai fac ca sa uit,. incerc sa mai ascult muzica. dar tot simt un gol sad

| DeejayAlbinutsa a răspuns:

Probabil esti in zodia Taur cu ascendent in Pesti.Eu sunt la fel ca tine ...eu trec printr'o perioada ft naspa cu persoana iubita...il iubesc enorm si sper sa fie bine sadMuzca in orice caz ma deprima si mai mult.

| Adina_2375 a răspuns:

Hello.aici nu este vorba de zodie.

| ciobnoisia a răspuns:

Atunci nu mai asculta melodii d genul asta. t demoralizeaza.asculta melodii ce te fac s te simti binewinking