| ShREKT a întrebat:

Buna, am o tigara electronica cu atomizor TFV8 Big Baby. As vrea sa stiu ce baza sa aiba lichidul, am cumparat baza de lichid cu 50% VG si 50 PG. Vreau sa stiu daca e bun

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Nici tigara electronica nu e buna deloc.Eu am folosit-o 3 saptamani si a inceput sa ma usture gatul.Am lasat-o si le-am luat inapoi pe cele normale. big grin

| ShREKT explică (pentru anonim_4396):

Conteaza lichidul ce il folosesti si sa schimbi rezistenta, poate era arsa si de asta te ustura