| Familistu96 a întrebat:

Am o problemã cu telefonul meu, un Samsung Galaxy Young. Azi dimineatã primisem un mesaj si cicã spatiul pentru mesaje e ocupat chiar dacã am sters toate mesajele atunci când le-am primit si pe cele trimise atunci când le-am trimis. Îmi spune cineva cum rezolv, vã rog? FUNDÃ!

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Buna!
Mi s-a intamplat de foarte mult ori sa nu pot primi un mesaj, desi nu aveam nici mesaje pe telefon si nici jocuri atat de multe.Singura solutie este sa iti resetezi telefonul din meniu.

2 răspunsuri:
| Razwy123 a răspuns:

Pai incearca sa stergi mai multe aplicatii, poze, muzica sau sa golesti memoria RAM.
Sau intra la Fisierele Mele si uitate prin foldere si sterge tot ce nu iti trebuie, de exemplu daca descarci un joc de pe net si ii dai dezinstalare fisierele lui raman acolo.

| Familistu96 explică:

Eu m-am uitat la memorie si nu ar fi asta problema. Pe card am 0.15 GB liber, pe telefon vreo 15-20 MB si pe RAM mai am peste 60 MB. S-ar putea sã fie ceva în neregulã chiar cu telefonul. Nu stiu ce memorie acceseazã mesajele. O problemã de genul ãsta am avut de mult timp: nu am decât trei aplicatii si pe telefon sunt ocupati vreo 170 MB iar fisierele sunt sterse iar aplicatiile dezinstalate.