| BiancaDenisa a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor...
la noi in scoala e o traditie, de predare a cheii de la clasele a 8-a la clasele a 7-a.
Ideea este ca, clasa a 7-a trebuie sa impodobeasca clasa celor de-a 8-a si sa le cumpere o mica atentie. Flori, dulciuri, sau coronite din flori...etc.Ceva simbolic. Noi am vrea sa fim mai originali dar nu stim exact ce am putea face. Daca m-ati putea ajuta cu cateva idei happy Va rog! Dau fundita :3

3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Alcatuiti un fel de album... faceti o poza cu intreaga clasa.O lipesti pe acel album, fiecare se semneaza si scrie ceva dragut.Eu si acum mai am albumul cu notitele colegilor mei desi au trecut destui ani.Adu propunera spre dezbatere colegilor tai.

| CrazyName a răspuns:

Faceti un film in care sa se prezinte toti si sa spuna cateva cuvinte.

| Anitaaaa a răspuns:

Pai nu stiu,, ati putea sa le cumparati cv de amintire. ceva mai dragut nustiui poate o bratara