| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o curiozitate care ma framanta pe aceasta ultima suta de metri. Daca se afla ca vreau sa ma sinucid, sau daca sunt prins incercand asta si ma ia politia, unde ma vor duce si ce imi vor face? Ma vor baga la inchisoare sau ma vor lega ca pe un sclav sa se asigure ca nu mor? Scuzati daca am gresit categoria

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Vei fi internat la psihiatrie, unde iti vor da niste medicame te care sa iti faca viata mai misto.

| Stef45 a răspuns:

Te vor duce la sectie in prima faza, apoi vei consulta un doctor psiholog.