| nobody05 a întrebat:

Am si eu o curiozitate:ce intelegeti voi prin "geniu"? Ati intalnit astfel de persoane(ma refer la adevaratul sens al cuvantului, nu doar la persoane cu multe cunostinte)?

2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Geniul este 99% transpiratie si 1% inspiratie.toti ne nastem egali din punctul asta de vedere. evolutia fiecaruia depinde de o serie de factori si conjuncturi favorabile.

| NatureSelf a răspuns:

Un geniu, mintea lui este de 10 ori mai mare ca si al tau, el poate percepe de 10 ori mai multe chesti pe care tu nu. te depaseste.