| IrinaVew a întrebat:

Buna am si eu o intrebare. azi am luat o cartela de cosmote si am tastat diferite coduri de reincarcare de pe cartele mai vehi. niciunul nu a mers si am primit mesajul"ca urmare a multiplelor incercari esuate de a introduce un cod corect, serviciul de reincarcare a fost blocat." in primul rand va sfatuiesc sa nu faceti acelasi lucrulaughing. si in al doilea rand cum pot sa fac sa poata fi reincarcabila iar? plz. fundita

Răspuns Câştigător
| Dominicc a răspuns:

In primul rand nu te mai juca aiurea cu cartela ca "te arzi"
Ca veste buna, se deblocheaza in 24 de ore singura.

1 răspuns:
| IrinaVew explică:

Multumesc mult. fundita:*:*:*