| Vlad9371 a întrebat:

Am si eu o intrebare cam "stupida" pentru unii dar pentru mine nu este. Vreau si eu sa imi spuneti/recomandati de unde as putea lua niste lectii online de arte martiale (orice arta martiala in afara de box si astea vreau ceva stil Tony Jaa daca nu stiti cautati pe youtube si vedeti e super). Ca eu am gasit o carte dar acea carte e cum sa fii mai rezistent. Vreau sa invat online pentru ca nu sunt in romania si nu am posibilitatea si al 2-lea motiv e ca mereu ma bat cu fratele meu (nu exista minut in care sa nu spargem ceva de pe masa) si neam pus de acord sa cautam pe net ceva si sa invatam si care gaseste primul castiga si pierzatorul e sac de box pentru o saptamana. Multumesc sper sa imi lasati un raspuns bun.

1 răspuns:
| meli_4845 a răspuns:

Pai eu can sti cateva miscari ot sa vi la mine sa ti le arat.Si mie imi place arele mattiale ma bat mereu la scoala si imi mai place chestile ninja