| alexandradlr a întrebat:

Ce părere aveți despre fetele care fumează?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Isi strica imaginea, cand isi schimba limba cu unu si ala simte gustu de tigara e oribil.

| Violleta2022 a răspuns:

O parere proasta.
Le miroase gura foarte urat, le miroas hainele... total neadecvat unei fete, care ar trebui sa miroasa bine si sa fie "proaspate" tot timpul.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

La fel ca despre baietii care fumeaza. Adica cam niciuna.

Nu imi place, mai ales mirosul tigarilor. Insa, asta este, nu mi-ar influenta cu nimic prietenia sau alte lucruri de genul.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ce pot să zic altceva decît MULTĂ SĂNĂTATE? Nu sunt deloc fan al tigarilor sau fumului de tigara, mai ales daca discutam de mizeriile sinistre care trec drept tigari in ziua de azi, dar e alegerea lor. Uneori e amuzant sa vad cum diverse doamne si domnisoare fumatoare la 30-35 de ani au pielea de pe miini si tenul absolut praf fata de mine, barbat la 41 de ani fara vreun ritual special de ingrijire a pielii. Bine, micul detaliu e ca eu nu fumez...

| Lukasssz a răspuns:

Ew,just no...

| siriusblack98 a răspuns:

Cât timp nu sunt nevoit să o sărut pe una care fumează și să simt gustul de țigară ca să-mi dau ficatul afară, n-am treabă.

| Forneticugem a răspuns:

Nicio părere nu judec oamenii care fumeză ar fi prostesc rău dacă ei au ales fumeze sa fie sănătoși dar ma îndoiesc ca vor fi sănătoși vor avea probleme serioase de sănătat foarte mari Findca cel puțin jumătate din salariul lor se va duce pe țigări apoi lăsând bani deoparte dar sănătatea lor nu va mai fi cum era o data plămâni vor fi afectați rău dinti lor la fel gura lor la fel și posibil sa fie mult mai multe pe care acum nu le știu eu bine înțeles de rău in niciun caz de bine fumatul nu-i deloc sănătos nici benefic îți pune sănătatea la pământ

| DidiPuscariasu3 a răspuns:

Nu prea conteaza in general daca fumeaza sau nu, conteaza caracterul persoanei. Eu cunosc persoane din perioada liceului care fumau dar aveau un caracter foarte ok si chiar erau mai de treaba decat cei care nu fumau, bine depinde si de experienta aici, ca e subiectiva treaba. Ideea este sa nu te lasi tu influentat sa fumezi sau incerci precum etnobotanicele, in principal sa zicem.