| anonim_4396 a întrebat:

Se potrivesc varsatorul cu berbecul?big grinlaughing

Răspuns Câştigător
| anducu a răspuns:

Dupa cum spune horoscopul, se potrivesc. relatie e de lunga durata, frumoasa, cu cerutibig grin, dar cu impacari rapide.[asta pentru cine crede-n horoscop]

deci da

pentru cei care nu cred, daca iti doresti cu adevarat o relatie nu conteaza zodia.

conteaza cat de mult se iubesc parteneriiwinking

:* sfatul meu e sa nu te bazezi pe astea, pentru ca poti pierde povesti frumoase de iubire:*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O relatie nu se bazeaza pe horoscop!

| Anna :) a răspuns:

Da, ca şi compatibilitate, au una excelentă, însă ţine şi de persoană, fiecare diferă, dealtfel nu putem fi toţi la fel.

Dar dacă asta te interesează, eu sunt berbec, iar cu vărsătorii ma înteleg foarte bine, bineînţeles existând şi unele mici excepţii. big grin laughing