| denisa2803 a întrebat:

Se potrivesc berbecul si varsatorul?puppy dog eyes funditalove struck

Răspuns Câştigător
| Liza_5813 a răspuns:

Nu va inteleg de ce credeti in asa ceva? eu sunt capricorn si prietenu meu e leu.citeste despre astea p net sa vezi ce zice...anu asta ne casatorim si suntem d 3 ani impreuna...atata timp cat exista iubire si stii sa lasi unul de la altul totul e perfect.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citește compatibilitatea dintre zodii pe www.elystar.ro
Pa, pa.

greece12
| greece12 a răspuns:

Mai,tu de ce crezi prostiile astea?
Ai idee cati berbeci si cati varsatori sunt pe pamantul asta?
Ai idee cati dintre ei ar putea fi casatoriti si pe deplin fericiti?
De ce accepti sa fii varata de buna voie intr-o categorie si sa functionezi dupa niste reguli absurde?
Stai frumos in fata lui,uita-te in ochii fiintei dragi si decide daca va potriviti sau nu! Te poate insela ceea ce vezi si nu greseste un zodiac care iti prevede in aceeasi zi si ca vei fi fericita si ca vei avea un accident,depinde de autor?
Revino-ti! Lasa horoscoapele, sa crezi in tine, in mintea si judecata ta!

| Dddeeaaa a răspuns:

Berbecul cu vărsătorul nu prea... Mai ales că sunt in luni cam diferite și destul de îndepărtate:-s kiss