| EllAeLLenA a întrebat:

am si eu o intrebare! eu chiar nu iteleg de ce exista aceasta discriminare intre femei si barbati! o femeie trebuie sa fie sclava barbatului, barbati sunt la conducere, ele nu au voie sa aiba mai multi soti, ele sunt violate, batute, batjocorite...chiar si-n biblie, tot asa ...eu chiar nu va inteleg!

1 răspuns:
| zGohan a răspuns:

Barbatii sunt mai putenici...si unii profita de asta...adica daca ai vedea ca o femeie da intr-un barbat iar barbatul loveste femeia inapoi e clar clar care ar fi finalul; d