| Allyna a întrebat:

Buna am si eu o intrebare, m-am culcat cu prietenul meu luna trecuta si a lasat in mine. Am facut-o a 4-a zi dupa menstruatie care a durat 5 zile. Si acum mi-a curs un lichid roz care mirosea urat. Este posibil sa raman insarcinata?

1 răspuns:
| Deeiu a răspuns:

Nuhappy
Asteapta sa vezi daca luna asta iti vine ciclu.si daca ai posibilitatea sa-ti pui o matusa apropiata, sau chiar tu[dar nu de la tine din sat/oras] sa-ti cumperi un test de sarcina, asta-i cel mai sigurhappy
Si aveti grija. data viitoare protejati-va!
kiss
Take care!