| anonim_4396 a întrebat:

Ma sunat cineva cu numarul de telefon 800 m-am mirat, ce numar de telefon e asta 800? oricum nu am reusit sa raspund... Ce este cu numarul asta? sunt cei din care fac glume?
Multumesc anticipat!

62 răspunsuri:
| デイダラくん a răspuns:

E numarul operatorului de telefonie mobile in general... dar poaste era *800 de obicei primesc mesaje cu numele vodafone
trimite acum sms cu da la 800 si ai 100 de minute nationale...deci asta e nu va mai agitati ca un pepsi

| MonkeY a răspuns:

Si pe mine m-a sunat azi... evident nici eu nu am reusit sa raspund rolling on the floor))))))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

800 si atat? asta este numarul complet? 800?straight face Wai n`am mai auzit...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am incercat sa apelez la 800 si zice "Ai tastat un numar gresit!" Poate ai visatthinking, sau poate faci misto` de noiwaiting...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si pe mine m-a sunat cineva cu numarul 800! Si nu eram in camera atunci, deci n-am raspuns...sad Chiar sunt curioasa cine e!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si pe mine si nu am reusit sa raspund.chiar sunt curios... ce numar e...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si pe minestraight face. evident, nu am apucat sa raspundlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si pe mine m-a sunat straight face si nu am reusit sa raspund crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda, si pe mine tocmai m-a sunat. o fi un robot automat cu vreo ofertalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si pe mine m-a sunat azi...nici eu nu am reusit sa raspundthinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am fost apelat de catre numarul 800 si nu am reusit sa raspund...se pare ca nimeni nu a reusit sa raspunda laughing...problema e ca lucrez in cadrul telefonie mobil dar nu am auzit de nr asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si pe mine m-a sunat nr 800 dar nici eu nu am apucat sa raspund. aveam telefonul la incarcat si pana cand am intrat in camera si am luat telefonul in mana a inchis

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e cu *800 e simplu 800, nici nu poti sa il suni inapoi. Eu am fost sunat de nr asta dar din pacate nu am avut telefonul la mine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am fost sunat de 800, si evident nu eram langa tel, se pare ca nimeni nu stie ce e' cu nr. asta, speram sa gasesc un raspuns pe vreun forum.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, grozav! si pe mine m-a sunat azi. EVIDENT ca nu eram pe langa telefon.Se putea altfel?!laughing. Mi se pare ciudat ca nu pot suna inapoi...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si pe mine m-a sunat 800 dar am respins. Mi-a fost teama sa raspund.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-a sunat si pe mine dar am respins!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si pe mine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am fost sunat, dar eram la volan si conduceam

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Plus unu. dar eu l-am lasat sa sune. vrajeli vdfn. abia astept sa scap de ei. mai am 6 luni de contract.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, si eu am fost sunat. numarul format nu exista. cine stie ce conspiratie nationala este.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adaug si eu. dormeam. dar a sunat ceva!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este un apel in legatura cu melodiile de asteptare, deci facatura de-a lor sa mai bage lumea in seama vrajeli stupide nu e nimic important tongue. Dar apropo pentru cei care au site-ul e cam aiurea ``robotelu`` vostru pe bunehappy daca mie asa imi place sa pun puncet. puncet. punce. in fine e cu capu`

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Astazi si eu am primit un apel de 800...chiar habar nu am cine a fost pentru ca dormeam blushing... cei care ati primit apel in ce retea sunteti? sunteti cumva vodafone? sau ati participat cumva la promoti precum coca-cola, in acea perioada.multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am fost astazi sunata, si, bineinteles, nu am apucat sa raspund. Sunt pe vodafone, si nu am participat la nicio promotie de genu. Daca apuca cineva sa raspunda la acest numar, poate ne zice si noua despre ce e vorba tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si pe tine te-a sunat? VAI ce se intampla?!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fut bine si apasat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar n-o suna de la securitate, cred ca este de la centr