| iubi_3879 a întrebat:

Am si eu o intrebare mai bine zis o nelamurire.Pana in semtembrie ciclul imi venea destul de regulat poate cu mici intarzieri sau cateva zile depasiri.Si in octombrie mi-a venit ciclul in data de 5 si m-a tinut pana in data de 12 dar fara dureri de burta si nici sanii nu imi erau sensibili si mentionez faptul ca nu imi curgea mult, iar la sfarsitul lui octombrie iar mi-a venit in data de 29 si simt dureri de burta dar nu tare si sani sensibili!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Ai ciclul menstrual neregulat/dereglat. Sunt multe fete/femei cu aceasta problema. N-ar strica sa consulti un genicolog. Este posibil sa ai o dereglare hormonala, iar medicul ar putea sa te ajute. Numai bine!

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@iubi, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere! Numai bine!

| Kay a răspuns:

Du'te la un ginecolog, el va stii cel mai binewinking.