| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare ...nu stiu ce sa fac sa ma impac cu fostul iubit!? suntem de 3 ani impreuna dar la noi in relatie mai mult am fost despartiti decat impreuna.ne-am certat pentru motivul pentru ca eu am sunat pe o amica de-a mea sa vina sa isi ia niste sandale care si le-a uitat la mine si el mi-a interzis sa mai vb cu fta aceea sad nu stiu ce sa fac m-am rugat de el sa ne impacam sad dar el nu mai vrea cica inca ma mai iubeste ...sunt disperata vreau un raspuns cum pot sa fiu din nou langa el.sadsad

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Hai sa fim seriosi, daca v-ati certat de la o prietena de-ale tale, atunci relatia chiar nu are nici o sansa. E un motiv pueril si indica faptul ca el cauta un pretext sa te paraseasca.

| betty17 a răspuns:

Nu are dreptul sa iti zica pe cine sa ai prieten si pe cine nu...este viata ta nu a lui...acum depinde... poate fata aceia este o influenta proasta pentru tine si iti vrea doar binele(poate e vreo panarama sau alte chestii, cine stiethinking)
asta nu e un motiv destul de intemeiat pentru a va desparti.are un comportament copilaresc...sau poate baiatul doar a vrut sa gaseasca un pretext ca sa va despartiti. pot fi multe variantebig grinvezi tu care este cea corectawinking

succes

| sweety_1169 a răspuns:

In primul rand cum poti sa ii perimiti sa iti interzica ceva? nu ai nici un pic de orgoliu? tu ii interzici lui cu ce prieteni sa nu se vada? eu cred ca nu stie cum sa mai scape de tine, lasa l nu e ultimul baiat de pe pamant, iar tu nu mai permite nimanui sa iti controleze actiunile pentru ca toti te vor lua de fraiera exact cum face acest baiat!